• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/Florbol.org
  • https://twitter.com/Florbol_Turkiye

Hoş geldiniz! Copyright 2009 Tüm Haklar

Anasayfa

Florbol Türkiye çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. 17-18 Aralık tarihlerinde Bursa-İnegöl'de İNESDER ile ortaklaşa düzenlediğimiz florbol etkinliğine yoğun bir katılım gerçekleşti.
Florbol Türkiye olarak florbol sporunu geliştirmek ve okullarda yaygın olarak oynanmasını sağlamak amacı ile Türkiye'nin her yerinde okulları ziyaret ediyoruz. Siz de okulunuza gelmemizi istiyorsanız menüdeki "Mesajımı İlet" butonuna basarak okulunuzu ve iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz.
Yeni sezon başladı ve şimdi florbol için antrenman zamanı. 17 Eylülden itibaren her hafta çarşamba günleri yapılacak olan florbol antrenmanına siz de davetlisiniz. Ulaşım ve diğer bilgiler için...
Türkiye adına Uluslararası Florbol Federasyonu genel kuruluna ve başkanlık seçimlerine katılan başkanımız Vedat Öndaş, genel kurulda Moğolistan Florbol Federasyonuna yardım sözü verdi. Öte yandan kurulda gelişmiş ülkelerin federasyonlarından teknik destek sözü alan başkanımız 2020 Olimpiyat Oyunları'na Türkiye Milli Florbol takımını götürmeyi hedefledini söyledi.
Engel tanımayan spor Florbol her yaşta ve herkes için sakaryada yapılan 4.Geleneksel Engelsiz Spor Şenliklerinde biraraya geldi.
 8 Ana Bağlantılar
      

Uluslararası Florbol               
Federasyonu


Özel Olimpiyatlar

Ortak Çalışılan Kurumlar
Hava Durumu
Anlık
Yarın
17° 22° 16°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret82712
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.60955.6320
Euro6.42716.4528