• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/Florbol.org
  • https://twitter.com/Florbol_Turkiye

Hoş geldiniz!

Anasayfa

Florbol Koçu ve Florbol Hakemi olabileceğinizi Biliyor muydunuz ? Düzenli olarak yapılmakta olan Florbol Koçluk-Hakemlik Başlangıç seviyesi eğitimlerine sizde katılmak isterseniz Sitedeki İletişim bölümünü doldurup gönderiniz. Lütfen yaşadığınız şehri ve telefon numaranızı eklemeyi unutmayınız.
Florbol antrenmanları başladı. Sende bu eğlenceli sporla tanışmak ve belki de bir profesyonel olmak istiyorsan hemen gel ve bizimle florbol oynamaya başla. Detaylar için yazının devamına bakınız.
Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen yaz florbol programı sona erdi. Koç Spor Topluluğu bünyesinde gerçekleştirilen yaz okulunda toplamda iki yüzü aşkın öğrenci florbol sporunu tanıma şansını yakaladı. Resim galerisi ve detaylar haberin devamındadır.
Florbol Türkiye çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. 17-18 Aralık tarihlerinde Bursa-İnegöl'de İNESDER ile ortaklaşa düzenlediğimiz florbol etkinliğine yoğun bir katılım gerçekleşti.
Florbol Türkiye olarak florbol sporunu geliştirmek ve okullarda yaygın olarak oynanmasını sağlamak amacı ile Türkiye'nin her yerinde okulları ziyaret ediyoruz. Siz de okulunuza gelmemizi istiyorsanız menüdeki "Mesajımı İlet" butonuna basarak okulunuzu ve iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz.
 8 Ana Bağlantılar
      

Uluslararası Florbol               
Federasyonu


Özel Olimpiyatlar

Ortak Çalışılan Kurumlar
Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 23° 15°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam48
Toplam Ziyaret61795
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.56263.5769
Euro3.99524.0112