• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/Florbol.org
  • https://twitter.com/Florbol_Turkiye

Hoş Geldiniz!

Anasayfa

IFF'in ne kadar hızlı büyüyen bir federasyon olduğunu ve hangi ülkelerin üye olduklarını hiç merak ettiniz mi? IFF kendi web sayfasından da bulabileceğiniz bu harika gelişim tablosunu sizler için Türkçe olarak hazırladık. Bu gün ve yarının en büyük sporlarından Florbol...
Florbol'un Kelime Tarihçesi ve Google İstatistikleri hakkında İlgi çekici bilgiler. Florbol'un ne kadar popüler olduğunu biliyor musunuz ?
Florbol Koçu ve Florbol Hakemi olabileceğinizi Biliyor muydunuz ? Düzenli olarak yapılmakta olan Florbol Koçluk-Hakemlik Başlangıç seviyesi eğitimlerine sizde katılmak isterseniz Sitedeki İletişim bölümünü doldurup gönderiniz. Lütfen yaşadığınız şehri ve telefon numaranızı eklemeyi unutmayınız.
Florbol antrenmanları başladı. Sende bu eğlenceli sporla tanışmak ve belki de bir profesyonel olmak istiyorsan hemen gel ve bizimle florbol oynamaya başla. Detaylar için yazının devamına bakınız.
Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen yaz florbol programı sona erdi. Koç Spor Topluluğu bünyesinde gerçekleştirilen yaz okulunda toplamda iki yüzü aşkın öğrenci florbol sporunu tanıma şansını yakaladı. Resim galerisi ve detaylar haberin devamındadır.
 7 Ana Bağlantılar
      

Uluslararası Florbol               
Federasyonu


Özel Olimpiyatlar

Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 13° 8°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret89692
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.82125.8446
Euro6.54736.5735