• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/Florbol.org
  • https://twitter.com/Florbol_Turkiye

Hoş geldiniz!

Anasayfa

İstanbulda bulunan Cumhuriyet Koleji, okulun spor hocalarından Deniz Atak beyin öncülüğünde ve Florbol Türkiye'nin desteği ile Florbol sporu ile tanışma fırsatını yakaladı. Okulda yapılan etkinlikte öğrenciler hem spor hakkında bilgi aldı hemde florbolu deneyerek öğrendiler.
IFF'in ne kadar hızlı büyüyen bir federasyon olduğunu ve hangi ülkelerin üye olduklarını hiç merak ettiniz mi? IFF kendi web sayfasından da bulabileceğiniz bu harika gelişim tablosunu sizler için Türkçe olarak hazırladık. Bu gün ve yarının en büyük sporlarından Florbol...
Florbol'un Kelime Tarihçesi ve Google İstatistikleri hakkında İlgi çekici bilgiler. Florbol'un ne kadar popüler olduğunu biliyor musunuz ?
Florbol Koçu ve Florbol Hakemi olabileceğinizi Biliyor muydunuz ? Düzenli olarak yapılmakta olan Florbol Koçluk-Hakemlik Başlangıç seviyesi eğitimlerine sizde katılmak isterseniz Sitedeki İletişim bölümünü doldurup gönderiniz. Lütfen yaşadığınız şehri ve telefon numaranızı eklemeyi unutmayınız.
Florbol antrenmanları başladı. Sende bu eğlenceli sporla tanışmak ve belki de bir profesyonel olmak istiyorsan hemen gel ve bizimle florbol oynamaya başla. Detaylar için yazının devamına bakınız.
 7 Ana Bağlantılar
      

Uluslararası Florbol               
Federasyonu


Özel Olimpiyatlar

Ortak Çalışılan Kurumlar
Hava Durumu
Anlık
Yarın
25° 33° 24°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret80780
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.99026.0142
Euro6.82196.8493