• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/Florbol.org
  • https://twitter.com/Florbol_Turkiye

Hoş geldiniz!

Anasayfa

2015 yılının ilk florbol eğitimi gerçekleştirildi ve florbol ailesine yeni kişiler katılmasının heyecanı yaşandı. 28 Şubat tarihinde düzenlenen eğitime çeşitli kurumlardan katılımcılar iştirak etti. Cumhuriyet Koleji'nin ev sahipliğinde gerçekleşen eğitimi kaçıranlar için Temel Florbol Eğitimleri yıl içerisinde düzenli olarak verilmeye devam etmektedir.
Akra FM de Florbol Türkiye başkanı Vedat Öndaş Bey'in florbol hakında vermiş olduğu radyo röpotajını dinleyebilirsiniz. Bu yeni ve gelişmekte olan spor hakkında çok ilginç ve önemli detaylar bulabileceğiniz bir söyleşidir.
Florbol sporunu neden oynaman gerektiğini ve bu sporu yapmanın eğlenceli taraflarını 15 madde de yazdık. liste daha çok uzaya bilir ancak okumaya çok zaman ayırmıyoruz değil mi? O zaman bu özet listeye bir göz at:
Yeni sezonda da florbol eğitimleri devam ediyor. Yeni yıla Temel Florbol Eğitimi ile başlamak isteyen oyuncular, antrenörler ve hakem adayları için Florbol Türkiye eğitim faaliyetlerine devam ediyor. Sizde bu ailede yer almak istiyorsanız sayfadaki formu doldurup bize gönderebilirsiniz.
Uluslarası Florbol Federasyonu (IFF) yine büyük bir başarıya imza attı. Florbol sporunu uluslarası arası alanda başarı ile temsil eden kurum 2017 yılında Wroclaw da düzenlencek olan Dünya Oyunlarına Florbol'u resmi olarak dahil olmasını sağladı. Olimpiyat Oyunlarına giden yolda bir büyük adım daha
 6 Ana Bağlantılar
      

Uluslararası Florbol               
Federasyonu


Özel Olimpiyatlar

Ortak Çalışılan Kurumlar
Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 23° 15°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam48
Toplam Ziyaret61795
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.56263.5769
Euro3.99524.0112