• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/Florbol.org
  • https://twitter.com/Florbol_Turkiye

Hoş Geldiniz!

Anasayfa

Yeni sezonda da florbol eğitimleri devam ediyor. Yeni yıla Temel Florbol Eğitimi ile başlamak isteyen oyuncular, antrenörler ve hakem adayları için Florbol Türkiye eğitim faaliyetlerine devam ediyor. Sizde bu ailede yer almak istiyorsanız sayfadaki formu doldurup bize gönderebilirsiniz.
Uluslarası Florbol Federasyonu (IFF) yine büyük bir başarıya imza attı. Florbol sporunu uluslarası arası alanda başarı ile temsil eden kurum 2017 yılında Wroclaw da düzenlencek olan Dünya Oyunlarına Florbol'u resmi olarak dahil olmasını sağladı. Olimpiyat Oyunlarına giden yolda bir büyük adım daha
Florbol derneği'nin 2 yılda bir gerçekleştirilen olağan genel kurulu için tüm resmi üyelerine çağrısıdır.
Finalde iki ezeli rakip olan Finlandiya ve İsveç birbiriyle karşılaştı. Maçtaki rekabet üçüncü devrede çözüldü ve İsveç 3-2 lik skorlar ard arda ikinci Dünya Kupasını kazandı. 12.044 kişinin stattan takip ettiği maçta bir çok rekor da kırıldı. Diğer sonuçlar ve detaylar ise şöyle:
İstanbulda bulunan Cumhuriyet Koleji, okulun spor hocalarından Deniz Atak beyin öncülüğünde ve Florbol Türkiye'nin desteği ile Florbol sporu ile tanışma fırsatını yakaladı. Okulda yapılan etkinlikte öğrenciler hem spor hakkında bilgi aldı hemde florbolu deneyerek öğrendiler.
 6 Ana Bağlantılar
      

Uluslararası Florbol               
Federasyonu


Özel Olimpiyatlar

Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 13° 8°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret89694
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.82125.8446
Euro6.54736.5735