• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/Florbol.org
  • https://twitter.com/Florbol_Turkiye

Hoş geldiniz! Copyright 2009 Tüm Haklar

Anasayfa

16 Mayıs 2015 Tarihinde Tuzla İbni Sina İlköğretim Okulu salonunda gerçekleşen, toplamda 14 takımın mücadele ettiği Şampiyonayı bu sene İstanbul'dan Kartallar takımı kazandı. Normal süresi 3-3 biten çekişmeli final maçında uzatma sürelerinde altın gol ile gülen taraf Kartallar takımı oldu. İstanbul takımlarının yanı sıra şehir dışından gelen okul ve kulüp takımların büyük ilgi gösterdiği turnuva...
Her sene artan bir heyecan ile yapılmakta olan Türkiye Florbol Turnuvası için bu yıl ki tarih olan 16 Mayıs 2015 e artık sadece 1 ay var. Peki senin takımın hazır mı? Turnuvaya katılmak için
2015 yılının ilk florbol eğitimi gerçekleştirildi ve florbol ailesine yeni kişiler katılmasının heyecanı yaşandı. 28 Şubat tarihinde düzenlenen eğitime çeşitli kurumlardan katılımcılar iştirak etti. Cumhuriyet Koleji'nin ev sahipliğinde gerçekleşen eğitimi kaçıranlar için Temel Florbol Eğitimleri yıl içerisinde düzenli olarak verilmeye devam etmektedir.
Akra FM de Florbol Türkiye başkanı Vedat Öndaş Bey'in florbol hakında vermiş olduğu radyo röpotajını dinleyebilirsiniz. Bu yeni ve gelişmekte olan spor hakkında çok ilginç ve önemli detaylar bulabileceğiniz bir söyleşidir.
Florbol sporunu neden oynaman gerektiğini ve bu sporu yapmanın eğlenceli taraflarını 15 madde de yazdık. liste daha çok uzaya bilir ancak okumaya çok zaman ayırmıyoruz değil mi? O zaman bu özet listeye bir göz at:
 5 Ana Bağlantılar
      

Uluslararası Florbol               
Federasyonu


Özel Olimpiyatlar

Ortak Çalışılan Kurumlar
Hava Durumu
Anlık
Yarın
17° 22° 16°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret82712
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.60955.6320
Euro6.42716.4528