• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/Florbol.org
  • https://twitter.com/Florbol_Turkiye

Hoş geldiniz!

Anasayfa

Ülkemizde her geçen gün gittikçe yayılan florbol bu sene Muğlada da çığ gibi büyümeye devam ediyor. 2015 yılında florbola başlayan illerden olan Muğlada şimdiden şampiyonluk için hesaplar yapılmaya başlandı.
Herkesin heyecanla beklediği yeni sezon tüm hızıyla bu hafta yapılacak olan antrenmanla başlıyor. Yazın florbolu tatilde ve sahilde, kumsalda, ormanda, kampta oynamaya devam edenler olduğu gibi temiz bir spor salonunu özleyenlerde oldu..
Florbol önüne çıkan büyük şansı değerlendirmek için harekete geçti ve FlorbolunOlimpik bir spor ve geleceğin sporı olduğunu göstermek, IOC içerisindekini yerini güçlendirmek ve büyütmek adına Tokyo 2020 deki ek oyunlara başvuru yapma kararı aldı.
16 Mayıs 2015 Tarihinde Tuzla İbni Sina İlköğretim Okulu salonunda gerçekleşen, toplamda 14 takımın mücadele ettiği Şampiyonayı bu sene İstanbul'dan Kartallar takımı kazandı. Normal süresi 3-3 biten çekişmeli final maçında uzatma sürelerinde altın gol ile gülen taraf Kartallar takımı oldu. İstanbul takımlarının yanı sıra şehir dışından gelen okul ve kulüp takımların büyük ilgi gösterdiği turnuva...
Her sene artan bir heyecan ile yapılmakta olan Türkiye Florbol Turnuvası için bu yıl ki tarih olan 16 Mayıs 2015 e artık sadece 1 ay var. Peki senin takımın hazır mı? Turnuvaya katılmak için
 5 Ana Bağlantılar
      

Uluslararası Florbol               
Federasyonu


Özel Olimpiyatlar

Ortak Çalışılan Kurumlar
Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 23° 15°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam48
Toplam Ziyaret61795
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.56263.5769
Euro3.99524.0112