• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/Florbol.org
  • https://twitter.com/Florbol_Turkiye

Hoş geldiniz!

Anasayfa

Florbola verdiği büyük önem ve destekleriyle tanıdığımız Cumhuriyet Koleji'nde öğrenci, öğretmen ve yönetime göstermiş oldukları katkılardan dolayı teşekkür belgeleri takdim edildi. Okulun spor salonunda gerçekleşen törende...
Florbol Türkiye'nin düzenlemekte olduğu Temel Florbol Eğitimlerinin bir tanesi daha sona erdi. Ali Fuat Cebesoy ilkokulunda gerçekleşen eğitimde Florbolun temelleri, oyun kuralları, florbolun geliştirilmesi ve daha bir çok konuda paylaşımda bulunuldu.
Bu yıl birincisi düzenlenen 1. İnegöl Florbol Turnuvası 29 Kasım 2015 Pazar günü Yenice spor salonunda gerçekleşti. 28 Kasım günü yapılan Temel Florbol Eğitiminin ardından Pazar günü sabah 09.00’da başlayan maçlar akşam 17.00’da sona erdi. Dört kategoride düzenlenen maçlar ilgiyle takip edildi.
Her yıl düzenlenmekte olan Temel florbol Eğitiminin yılbaşından önce almak isteyenler için, son şans! Pazar günü saat 17:00 da başlayacak eğitim için gerekli bilgiler aşağıdadır.
Florbolu çok seven ve bu konuda büyük gayretler gösteren İngölde Florbol çığ gibi büyümeye devam ediyor. Bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan İnegöl Florbol Turnuvasına tüm takımlar davetlidir.
 4 Ana Bağlantılar
      

Uluslararası Florbol               
Federasyonu


Özel Olimpiyatlar

Ortak Çalışılan Kurumlar
Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 23° 15°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam48
Toplam Ziyaret61795
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.56263.5769
Euro3.99524.0112