• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/Florbol.org
  • https://twitter.com/Florbol_Turkiye

Hoş Geldiniz!

Anasayfa

Her yıl düzenlenmekte olan Temel florbol Eğitiminin yılbaşından önce almak isteyenler için, son şans! Pazar günü saat 17:00 da başlayacak eğitim için gerekli bilgiler aşağıdadır.
Florbolu çok seven ve bu konuda büyük gayretler gösteren İngölde Florbol çığ gibi büyümeye devam ediyor. Bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan İnegöl Florbol Turnuvasına tüm takımlar davetlidir.
Ülkemizde her geçen gün gittikçe yayılan florbol bu sene Muğlada da çığ gibi büyümeye devam ediyor. 2015 yılında florbola başlayan illerden olan Muğlada şimdiden şampiyonluk için hesaplar yapılmaya başlandı.
Herkesin heyecanla beklediği yeni sezon tüm hızıyla bu hafta yapılacak olan antrenmanla başlıyor. Yazın florbolu tatilde ve sahilde, kumsalda, ormanda, kampta oynamaya devam edenler olduğu gibi temiz bir spor salonunu özleyenlerde oldu..
Florbol önüne çıkan büyük şansı değerlendirmek için harekete geçti ve FlorbolunOlimpik bir spor ve geleceğin sporı olduğunu göstermek, IOC içerisindekini yerini güçlendirmek ve büyütmek adına Tokyo 2020 deki ek oyunlara başvuru yapma kararı aldı.
 4 Ana Bağlantılar
      

Uluslararası Florbol               
Federasyonu


Özel Olimpiyatlar

Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 13° 8°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret89692
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.82125.8446
Euro6.54736.5735