• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/Florbol.org
  • https://twitter.com/Florbol_Turkiye

Hoş geldiniz!

Anasayfa

Bu yıl birincisi düzenlenen 1. İnegöl Florbol Turnuvası 29 Kasım 2015 Pazar günü Yenice spor salonunda gerçekleşti. 28 Kasım günü yapılan Temel Florbol Eğitiminin ardından Pazar günü sabah 09.00’da başlayan maçlar akşam 17.00’da sona erdi. Dört kategoride düzenlenen maçlar ilgiyle takip edildi.
Her yıl düzenlenmekte olan Temel florbol Eğitiminin yılbaşından önce almak isteyenler için, son şans! Pazar günü saat 17:00 da başlayacak eğitim için gerekli bilgiler aşağıdadır.
Florbolu çok seven ve bu konuda büyük gayretler gösteren İngölde Florbol çığ gibi büyümeye devam ediyor. Bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan İnegöl Florbol Turnuvasına tüm takımlar davetlidir.
Ülkemizde her geçen gün gittikçe yayılan florbol bu sene Muğlada da çığ gibi büyümeye devam ediyor. 2015 yılında florbola başlayan illerden olan Muğlada şimdiden şampiyonluk için hesaplar yapılmaya başlandı.
Herkesin heyecanla beklediği yeni sezon tüm hızıyla bu hafta yapılacak olan antrenmanla başlıyor. Yazın florbolu tatilde ve sahilde, kumsalda, ormanda, kampta oynamaya devam edenler olduğu gibi temiz bir spor salonunu özleyenlerde oldu..
 4 Ana Bağlantılar
      

Uluslararası Florbol               
Federasyonu


Özel Olimpiyatlar

Ortak Çalışılan Kurumlar
Hava Durumu
Anlık
Yarın
25° 33° 24°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret80780
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.99026.0142
Euro6.82196.8493