• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/Florbol.org
  • https://twitter.com/Florbol_Turkiye

Hoş Geldiniz!

Anasayfa

Florbol Türkiye'nin organize etmekte olduğu Temel Florbol Eğitim programlarından bir tanesi daha sona erdi. 36 kişinin katıldığı eğitim programında, hem teorik hem de pratik olarak florbolun nasıl oynandığı, kuralları ve gelişimi hakkında bilgiler verildi.
Florbol Türkiye ülke çapında devam eden eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor. Bu sefer adresimiz Ankara ve spor severleri bu Florbol Eğitimini Almaya davet ediyoruz. Kayıt için acele edin.
Florbola verdiği büyük önem ve destekleriyle tanıdığımız Cumhuriyet Koleji'nde öğrenci, öğretmen ve yönetime göstermiş oldukları katkılardan dolayı teşekkür belgeleri takdim edildi. Okulun spor salonunda gerçekleşen törende...
Florbol Türkiye'nin düzenlemekte olduğu Temel Florbol Eğitimlerinin bir tanesi daha sona erdi. Ali Fuat Cebesoy ilkokulunda gerçekleşen eğitimde Florbolun temelleri, oyun kuralları, florbolun geliştirilmesi ve daha bir çok konuda paylaşımda bulunuldu.
Bu yıl birincisi düzenlenen 1. İnegöl Florbol Turnuvası 29 Kasım 2015 Pazar günü Yenice spor salonunda gerçekleşti. 28 Kasım günü yapılan Temel Florbol Eğitiminin ardından Pazar günü sabah 09.00’da başlayan maçlar akşam 17.00’da sona erdi. Dört kategoride düzenlenen maçlar ilgiyle takip edildi.
 3 Ana Bağlantılar
      

Uluslararası Florbol               
Federasyonu


Özel Olimpiyatlar

Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 13° 8°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret89694
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.82125.8446
Euro6.54736.5735