• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/Florbol.org
  • https://twitter.com/Florbol_Turkiye

Hoş geldiniz!

Anasayfa

Florbol Türkiye'nin düzenlemekte olduğu Temel Florbol Eğitimleri Afyonkarahisar da gerçekleşti. Ülke çapında florbolun ayygınlaştırılması ve gelişmesi için düzenlenmekte olan seminere 50 den fazla kişi ilgi gösterdi...
Florbol Türkiye'nin organize etmekte olduğu Temel Florbol Eğitim programlarından bir tanesi daha sona erdi. 36 kişinin katıldığı eğitim programında, hem teorik hem de pratik olarak florbolun nasıl oynandığı, kuralları ve gelişimi hakkında bilgiler verildi.
Florbol Türkiye ülke çapında devam eden eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor. Bu sefer adresimiz Ankara ve spor severleri bu Florbol Eğitimini Almaya davet ediyoruz. Kayıt için acele edin.
Florbola verdiği büyük önem ve destekleriyle tanıdığımız Cumhuriyet Koleji'nde öğrenci, öğretmen ve yönetime göstermiş oldukları katkılardan dolayı teşekkür belgeleri takdim edildi. Okulun spor salonunda gerçekleşen törende...
Florbol Türkiye'nin düzenlemekte olduğu Temel Florbol Eğitimlerinin bir tanesi daha sona erdi. Ali Fuat Cebesoy ilkokulunda gerçekleşen eğitimde Florbolun temelleri, oyun kuralları, florbolun geliştirilmesi ve daha bir çok konuda paylaşımda bulunuldu.
 3 Ana Bağlantılar
      

Uluslararası Florbol               
Federasyonu


Özel Olimpiyatlar

Ortak Çalışılan Kurumlar
Hava Durumu
Anlık
Yarın
25° 33° 24°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret80780
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.99026.0142
Euro6.82196.8493