• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/Florbol.org
  • https://twitter.com/Florbol_Turkiye

Hoş geldiniz!

Anasayfa

Her sene büyük heyecana sahne olan Florbol Türkiye Okullar Şampiyonası bu seneki galiplerini buldu. Büyük heyecana sahne olan müsabakalar florbolun tüm güzelliklerini ortaya koydu. Maçlar ve turnuva ile ilgili detaylar yazının devamında.
Florbol severlerin her sene büyük bir heyecanla bekldiği Florbol okullar şampiyonası bu sene 7 ve 8 Mayıs 2016 Tarihin de, İnegöl,Bursa da düzenlenecektir. Katılmak isteyen takımların kontenjan dolmadan başvurularını yapmaları önem arzetmektedir.
Florbol Türkiye'nin düzenlemekte olduğu Temel Florbol Eğitimleri Afyonkarahisar da gerçekleşti. Ülke çapında florbolun ayygınlaştırılması ve gelişmesi için düzenlenmekte olan seminere 50 den fazla kişi ilgi gösterdi...
Florbol Türkiye'nin organize etmekte olduğu Temel Florbol Eğitim programlarından bir tanesi daha sona erdi. 36 kişinin katıldığı eğitim programında, hem teorik hem de pratik olarak florbolun nasıl oynandığı, kuralları ve gelişimi hakkında bilgiler verildi.
Florbol Türkiye ülke çapında devam eden eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor. Bu sefer adresimiz Ankara ve spor severleri bu Florbol Eğitimini Almaya davet ediyoruz. Kayıt için acele edin.
 3 Ana Bağlantılar
      

Uluslararası Florbol               
Federasyonu


Özel Olimpiyatlar

Ortak Çalışılan Kurumlar
Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 23° 15°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret61793
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.56263.5769
Euro3.99524.0112