• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/Florbol.org
  • https://twitter.com/Florbol_Turkiye

Hoş geldiniz!

Anasayfa

Beklediğimiz zaman geldi. IFF in vereceği floorball semineri ile bilrikte uluslarası geçerli florbol belgenizi alabileceksiniz. Türkiye'de sadece çok kısıtlı sayıda açılan bu eğitme katılmak için acele ediniz. Son kayıt: 30 Eylül
6. Türkiye Okullar Florbol Şampiyonası bu yıl Ankara-Polatlı’da büyük bir katılımla gerçekleşti. Polatlı Necmettin Erbakan Kapalı Spor Salonunda 13-14.05.2017 tarihlerinde gerçekleşen şampiyonada farklı şehirlerden gelen birçok florbol takımı kıyasıya mücadele etti.
Bu yıl 13-14 Mayıs 2017 Tarihinde ANkara-Polatlı'da gerçekleştirilecek olan florbol okullar şampiyonasına kayıtlar başladı. Sınırlı sayıdaki kontenjan dolmadan başvuru için acele ediniz.
Temel Florbol Eğitimleri tüm hızıyla devam ediyor. Antalya'da düzenlenecek olan temel florbol eğitimi için acele ediniz. Hafta Sonu hem bir tatil yapmak hem de temel florbol eğitimi almak için bu eğitimi kaçırmayın.
Florbol Türkiye'nin düzenlemekte olduğu Temel Floebol Eğitimi 3 aralık 2016 Tarihinde İhlas kolejinde gerçekleşti. Beğeni ile karşılanan eğitimin ardından yeni florbol takımlarının kurulması için çalışmalar şimdiden başladı.
 1 Ana Bağlantılar
      

Uluslararası Florbol               
Federasyonu


Özel Olimpiyatlar

Ortak Çalışılan Kurumlar
Hava Durumu
Anlık
Yarın
25° 33° 24°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret80780
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.99026.0142
Euro6.82196.8493